Likwidacja szkód

Likwidacja szkód

Brałeś udział w wypadku lub kolizji? Z Auto-Centrum sprawnie przejdziesz przez wszystkie etapy związane z procesem likwidacji szkody. Wiedza naszych doradców oraz ich wieloletnie doświadczenie pozwolą załatwić większość formalności bez Twojego udziału. W Auto-Centrum naprawa pojazdu odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a zastosowane materiały i lakiery zawsze są najwyższej jakości.

Współpracujemy ze wszystkimi obecnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Nasza firma oferuje:

  • bezgotówkowe rozliczenie,
  • samochód zastępczy na czas naprawy,
  • pomoc drogową dostępną 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu,
  • usunięcie szkody przy użyciu nowoczesnego sprzętu,
  • oryginalne części zamienne,
  • profesjonalny zespół blacharzy oraz lakierników.

Specjalizujemy się także w technologiach bezlakierowego usuwania wgnieceń, np. w wyniku gradobicia.

Bogate doświadczenie

Decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, że oddają swój samochód w dobre ręce. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra ma doświadczenie w usuwaniu wszystkich rodzajów szkód komunikacyjnych, a co najważniejsze nieustannie podnosimy nasze umiejętności.

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy jest kolejną gwarancją sprawnej naprawy szkody powstałej w wyniku zdarzenia drogowego lub złych warunków atmosferycznych. Nasz salon wyposażony jest w wysokiej jakości zgrzewarki, bezpyłową kabinę lakierniczą oraz własny mieszalnik lakierów, co zwalnia nas z konieczności współpracy z podwykonawcami.

Bezpieczeństwo

To co wyróżnia nas spośród wielu, to wieloletnie doświadczenie w temacie ubezpieczeń zdobyte przez lata współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Chętnie doradzamy oraz reprezentujemy Państwa w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z postępowaniem po zaistniałym zdarzeniu. Dodatkowo weryfikujemy uszkodzenia, co znacznie przyspiesza termin oględzin i umożliwia rozliczenie szkód bezgotówkowo.

Swoją pracę wykonujemy z najwyższą starannością, a jakość i czas to nasz priorytet. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie stosując oryginalne części zamienne, zgodne ze specyfikacją producenta.

Kontakt

Izabela Krzak

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Grzegorz Żychoń

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp.J. Tychy, Śląsk © 2022
Alfa Romeo | Fiat | Fiat Professional | Jeep