Finansowanie

Finansowanie Tychy

Finansowanie i zarządzanie parkiem samochodowym w swojej firmie powierz naszym specjalistom.

AUTO-CENTRUM M.Z. KIERAT SP. J. oferuje swoje usługi we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing (dawniej FCA Leasing Polska Sp. z o.o.), ułatwiając zakup samochodu. Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowego lub używanego samochodu. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, z której formy finansowania skorzystać skontaktuj się z naszym salonem – razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom!

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu promocji finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez FCA Leasing lub FCA-Group Bank Polska), ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje również kredyty z ratą balonową. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi! Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjedziesz z Salonu swoim wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego samochodu bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez FCA Leasing sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne oferowane przez FCA Leasing, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej FCA Leasing oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez FCA Leasing – w zależności od promocji.

USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i FCA Leasing oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

  • Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu
  • Ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez FCA Leasing lub FCA-Group Bank Polska)
  • Ubezpieczenie GAP
  • Usługi MOPAR
  • Dodatkowego wyposażenia samochodu

 

FIAT ABONAMENT

Abonament grupy FCA to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu. Klient otrzymuje fabrycznie nowy pojazd płacąc za niego stały miesięczny czynsz.

Rata abonamentu pokrywa większość wydatków związanych z eksploatacją samochodu, czyli finansowanie, rejestrację i ubezpieczenie OC. Dodatkowo dokupić można przeglądy techniczne, pakiet serwisowy zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu.

Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu takie jak paliwo, płyn do spryskiwaczy itp. Przy zawieraniu umowy on-line, wymagana jest opłata identyfikacyjna w wysokości 50 zł.

 

W aktualnej sytuacji, gdzie bezpieczeństwo Państwa i nasze jest najważniejsze, wychodzimy naprzeciw potrzebom i dajemy możliwość załatwienia wszystkich formalności zdalnie (płatność, podpisanie dokumentów, rejestracja). Dostępna jest opcja bezpiecznej i bezpłatnej dostawy samochodu pod dom klienta.

Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp.J. Tychy, Śląsk © 2022
Alfa Romeo | Fiat | Fiat Professional | Jeep